Kontakt

Koordinátorka

Magdalena Tomíčková

Koordinátorka Magdaléna


Magdalena miluje Kanadu, to na ní poznáte na první pohled. Ve Vancouveru strávila skoro 3 roky a stále se jí trochu stýská. Není divu, byly to nejlepší 3 roky, které kdy zažila. Původně přijela do Kanady na Working Holiday víza a myslela si, že rok pobytu bude tak akorát. Nakonec ale 12 měsíců uteklo jako voda a ona se rozhodl svůj pobyt prodloužit. V rámci programu Work and Study začala studovat na škole BCIT. I když v Praze předtím získala titul Ing, tak dnes tvrdí, že studium v Kanadě jí dalo více než celých 5 let na VŠ v ČR. Po návratu z Kanady pomáhá mladým lidem se vším, co se studia v Kanadě týká. Díky své vlastní zkušenosti zná přijímací proces a naše partnerské školy osobně navštívila, takže vám nejlépe poradí.

O společnosti

Společnost Czech-us, v. o. s. byla založena v roce 2006, kdy také získala povolení od Ministerstva práce a sociálních věcí ke zprostředkování práce. Ačkoliv Czech-us byl založen v roce 2006, již o tři roky dříve jsme pomáhali mladým lidem získat víza pro práci plavčíka v USA na základě živnostenského oprávnění. V roce 2014 se společnost Czech-us, v. o. s. stala cestovní kanceláří. Vzrůstající popularita našich programů nám umožnila založit další specializované společnosti Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o. a Czech-us Práce v zahraničí, s. r. o.

Ve výše zmiňovaném roce 2006 jsme zahájili expanzi na poli nabízených služeb, která pokračuje až do dnešních dní. V současnosti zajišťujeme práci a stáže ve většině zemí západní Evropy, USA, Kanadě a v některých exotických destinacích. Stále více se věnujeme i studijním a jazykovým programům. Zajišťujeme studium na univerzitách v Dánsku, Holandsku a Velké Británii. Tyto země považujeme za evropské špičky ve vzdělávání, což potvrzují i účastníci našich programů.

Naše práce je naším posláním. Chceme pomoci mladým lidem do zahraničí, poskytnout jim jednu z největších životních zkušeností a šanci poznat novou kulturu. I díky zahraniční zkušenosti se následně naši bývalí účastníci stávají v životě úspěšní, což je pro nás ukazatel, že naše programy mají smysl. Abychom ještě více motivovali mladé lidi k studiu a práci v zahraničí, začali jsme v roce 2014 vydávat časopis BRAINSTORM, který je distribuován na stovky českých středních škol.

Naším krédem je:

  • maximální otevřenost
  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • individuální přístup k zákazníkům
  • a koncentrace na kvalitu poskytovaných služeb.

Máme osobní zkušenosti s námi zajišťovanými programy. Poznali jsme americké hamburgery, britské autobusy, novozélandské hory, holandské dřeváky a australské no shoes, no worries. Při naší práci čerpáme z vlastních poznatků a informací získaných od našich bývalých klientů, abychom docílili maximální informovanosti zájemců o naše služby.

Kanada vás neláká?

Czech-us, v. o. s. – cestovní kancelář a agentura

Kancelář: Vodičkova 791/41, 110 00 Praha 1

Sídlo: Praha 1 – Nové Město, Vodičkova 730/9, PSČ 110 00

IČ: 27456927

DIČ: CZ27456927

logo studium v zahraničí czech-us

Datum vzniku a zápisu: 24. května 2006

Spisová značka: A 54334 vedená u Městského soudu v Praze

Korunový bankovní účet: 2700183337/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Dolarový bankovní účet: 212260138/0300 vedený u Fio banka, a. s.

Czech-us, v. o. s. je cestovní kanceláří (pojištění proti úpadku CK)