Aktuality

Láká tě studium a práce v zahraničí? Pojeď do Kanady a využij super nabídky na ILAC College!

Datum: 3.2.2021 13:33          Publikoval: Magdaléna Tomíčková

Chceš pokračovat ve své cestě za vzděláním, ale zároveň tě láká i vycestovat do zahraničí? Naštěstí je již možné propojit obojí. Co třeba zvolit si Kanadu a studium na ILAC? I v této době je pro mezinárodní studenty možnost získat studentská víza a vycestovat do Kanady. Stačí jen najít svůj vysněný obor a přihlásit se.

Studium na ILAC

  • Programy v oboru Sales&Marketing odpovídají moderním a rychle se měnícím potřebám trhu.
  • Studenti získají znalosti a zručnost potřebnou pro úspěch v tomto odvětví. Dvouleté studium je vyvážené praxí v oboru a teorií. Sales & Marketing Diploma program kombinuje praktické hands-on zkušenosti, které studenti můžou aplikovat do praxe.
  • Škola Vám pomůže k získání práce, po které toužíte.
  • Součástí studia je tzv. Co-op program při němž studenti mohou své teoretické znalosti využít v práci na plný úvazek.
  • Učitelé jsou profesionálové přímo z oboru a s dlouholetou praxí.
  • Po ukončení studia obdržíte diplom, který je uznávaný zaměstnavateli jako dodatečné vyšší vzdělání v oboru Sales and Marketing.

Jak se na školu dostat?

Stačí mít úroveň angličtiny IELTS Academic 5.0., případně ILAC test Level 12. Absolvujete test z angličtiny a následně podstoupíte on-line pohovor se zástupcem školy.

Hlavní předměty, na které se můžeš těšit, jsou: PROFESSIONAL COMMUNICATION, WORKING ACROSS CULTURES, ORGANISATIONAL BEHAVIOUR, PROJECT MANAGEMENT, PROFESSIONAL SALES, CONSUMER BEHAVIOUR, MARKETING FOUNDATIONS, INTEGRATED BRAND PROMOTION, DIGITAL MARKETING a SOCIAL MEDIA MARKETING.

Pozor! – Momentálně jsou ceny studia více než příznivé! Využijte až 50% slevy na školné a vyjeďte do Kanady ještě letos!