Univerzity/Colleges

Jaký je tedy rozdíl mezi University a College?

Colleges

  • levnější
  • kratší programy
  • víc orientované na praxi
  • 80 % Kanaďanů studuje na College
  • možnost získání diplomu po 2-3 letech nebo pokračovat 1-2 roky na Bachellor (delší než v ČR)

Univerzity

  • zaměřené více na teorii
  • studium oborů jako medicína, právo, biologie, etc
  • předpokládá se, že po ukončení studia student zůstane na akademické půdě
  • dražší než College
  • studium trvá podstatně déle

Výběr našich partnerských škol

S následujícími univezitami/collages dlouhodobě spolupracujeme. Naši práci ale neomezujeme pouze na partnerské školy. Rádi ti pomůžeme s přihláškou na kteroukoliv školu tvého výběru.

ILAC International College

Private School, Vancouver

Internation Language Academy of Canada má téměř 20 leté zkušenosti se vzděláváním. ILAC se nachází v Torontu a ve Vancouveru. V roce 2014 rozšířila své působení i o odborné kurzy a akreditovala „School of service Excellence“, zaměřený na business, podnikání a manažerské zručnosti.

Douglas College

Public School, Vancouver, Kelowna

Douglas College je public škola, na které minulý rok studovalo na přes 2 000 zahraničních studentů z 85 zemí světa. Jako vysokoškolská instituce spojuje studium akademických základů s praktickými dovednostmi z vybraného oboru.

Titul, který získáte na této škole, se vyrovná tomu z univerzity. Diplomy z Douglas College jsou velice uznávané a pomohou vám v dalším uplatnění.

Canadian College

Private School, Vancouver

Partnerská škola sídlící ve Vancouveru nabízí studentům výběr ze 6 oborů . Tyto kurzy dávají studentům možnost pochopit aktivity potřebné pro zajištění operací, které probíhají ve firmě. Na konci programu budou mít studenti znalosti z oborů: business management operations, human resource management, marketing a business law.

Seneca

Public School, Toronto

Pokud chcete získat opravdu kvalitní vzdělání přímo od odborníků z praxe, je pro vás Seneca tou správnou volbou. Tato prestižní College, která se pyšní tím, že na ní učí opravdoví profesionálové z prestižních firem, nabízí mnoho zajímavých oborů od A po Z. Pokud chcete nastartovat vaši kariéru, tak právě Seneca je tím pravým místem, kde se vám otevřou dveře k dalším příležitostem a splnění vašich snů. Známkou kvality této školy je i 85 % studentů, kteří najdou uplatnění v oboru hned po absolvování studia.

Whistler Adventure School

Private School, Whistler

Pokud nechcete pouze studovat v učebnách, ale pohybovat se i v přírodě a zažít trochu adrenalinu, je WAS určena právě pro vás. Škola se nachází v lyžařském středisku Whistler v Britské Kolumbii.

V současnosti nabízí 6 programů, a to například Ski Guide Training nebo Rock Guide Training.

Tamwood Careers

Private School, Vancouver, Whistler

Partnerská škola,která nabízí lokality nejen ve Vancouveru, ale i Torontu a Whistleru. Tamwood se převážně soustředí na získání praktických dovedností během studií. Tamwood je prvním krokem pro získání potřebných praktických i teoretických znalostí.

Sait

Public School, Calgary

Southern Alberta Institute of Techology nabízí špičkovou kvalitu vzdělání na nádherných kampusech, které jsou vybaveny veškerou moderní technologií.Calgary, v provincii Alberta, patří mezi dynamicky se rozvíjející lokality , které jsou pro mezinárodní studenty z celého svěra velmi populární. 95% absolventů doporučí Sait jako nejlepší školu, která je zároveň 3. největší post – secondary instituce v provincii Alberta.