Reference

Reference od studentů

„Super agentura. Hlavně bych chtěla poděkovat Martině z pobočky v Brně. Byla úžasná a dokázala zodpovědět naprosto všechny moje otázky. Měla jsem i možnost potkat se s Magdalenou, která mi dala spoustu tipu o Vancouveru. Jste super. Tuhle agenturu můžu jen doporučit!!“

Zdeněk Muška – Greystone College

„Hezký den, Magdaleno,
Jsem uchvácen. Město je úžasné, čisté, velké skleněné budovy – pravý symbol moderní doby. Stále objevuji downtown a místa v okolí. Včera jsem se svými spolubydlícími podnikl výlet do Quarry Rock, super místo pro hiking. Jinak ubytování super, vše na dosah ruky, fajn lidi z různých koutů světa. Zítra začínám školu, tak dám vědět + pošlu nějaké foto.

Dnes jsem byl druhý den ve škole, která je úžasná. Opravdu přátelský kolektiv učitelů, ve třídě skvělí lidé z různých koutů světa. Metoda výuky je hodně založena na získávání praktických dovedností, což je příjemná změna oproti ČR.“

Email od Táňi a Kuby, kteří studují na ILAC College

Dobrý den,
děkujeme za optání, máme se skvěle. Bydlíme ještě pořád u homestay a jsme tam spokojení. Domluvili nám hned první týden práci: v pětihvězdičkovém hotelu Fairmont! Taky nám pomohli s účty, telefony, místním pojištěním. To pojištění je tu super: asi $35/month a kryje úplně všechno. Teď zrovna máme reading break, takže pracujeme. Z prvních dvou předmětů jsme prošli oba dva a těšíme se na další.

Moc děkujeme, že jste nám pomohla vybrat ILAC, jsme se školou moc spokojení. Bavili jsme se s pár lidmi, kteří studovali i na jiné škole a říkali nám, že ILAC je lepší.

Tady je pár fotek:

Video od Jakuba a Tany z ILAC College

Czech-us klienti ve Vancouveru

Pavla

Dominik

Jakub

Táňa a Jakub

Poznej Kanadu naživo!